Číst diskuzi

Vytisknout diskuzi
Burza fotbalových předmětů !!
Bender
Tady pište věci které byste rádi sehnali nebo které nabízíte k prodeji (např: šály,odznaky,dresy atd.)
[b]PROTI MODERNÍMU FOTBALU !!![/b]

Bender
ja sháním historickou šálu baníku a jsem sběratekl vstupenek z fotbalu tak kdo něco má ať napíše zde popřípadě PM.

RJZ
ja shanim CELE video z mistrovske sezony Sparta-Banik.Ale komplet,tj jizda vlakem,pochod po Praze:tanec:clapsupra zapas...:acsbuchecsupr:tanec:clapcheers
[b][u]Řepka!!Co ty kurvo!!![/u][/b]

Cactus
Sháním programy z těchto utkání Baníku v evropských pohárech:
Baník - SC Heerenveen , Baník - FC Middlesbrough , LASK Linz - Baník , Galatasaray Istanbul - Baník , Boldklub 1903 Kopenhagen - Baník , CF Valencia - Baník
Rovněž sháním programy z utkání finále Českého poháru Baník - Sparta (2004 na Strahově), Baník - Slovácko (2005 v Olomouci) a Baník- Sparta (2006 v Liberci).
Vše pouze v dobrém stavu.

Bender
sháním šálu chachar boys...kdo ji má a je ochotný ji prodat nebo by ji mohl sehnat ať se mi ozve přes SZ nebo na icq 239-470-642

RavenFCB
[b]Hooligans fcb napsal:[/b]
chtel bych šálu GieKSy telefon 736158308 icq379-264-627usmevpeníze mam

uz sem to tu psal hodne lidem :

Jestli kdo chce cosi menit treba saly ,vlepki nebo koszulki ,bilety ci cokoliv jineho staci napsat na
http://www.gks.wi...

myslim ze uz tam maji na to i specialni tema buchec Postovne TAM je asi 35 kc

na 200 procent se ti ozve nekdo kdo chce menit salu ci cokoliv jineho

cheers
[b]404 signature not found[/b]

Bender
[b]RavenFCB napsal:[/b]
[b]Hooligans fcb napsal:[/b]
chtel bych šálu GieKSy telefon 736158308 icq379-264-627usmevpeníze mam

uz sem to tu psal hodne lidem :

Jestli kdo chce cosi menit treba saly ,vlepki nebo koszulki ,bilety ci cokoliv jineho staci napsat na
http://www.gks.wi...

myslim ze uz tam maji na to i specialni tema buchec Postovne TAM je asi 35 kc

na 200 procent se ti ozve nekdo kdo chce menit salu ci cokoliv jineho

cheers

kura peťa ja platil do katowic poštovné 110 kč doporučeně tak by me zajímalo jak si to posílal ty že to bylo tak levné..si to šálu asi přivázal holubovi na nohu ne buchecbuchecbuchec joa jinak se vám na katowickém foru na výměnu ozve fakt hodně lidí...mě osobně se za 2 hodiny ozvalo asi 15 lidí usmev

Bender
[b]fan_from_FCB1922 napsal:[/b]
zdravim,koupim klicenku GKS Katowice Baník Ostrava...jen ve slusnem stavu...supr

pokud vim tak ji maji v sare a nebo na bazalech..stoji tusim kilo

RJZ
jaksi neovladam polstinu,tak si myslim ze je zbytecny psat na forum GieKSy,ale kazdopadne bych chtel s nekym vymenit salu FCB,kde je z jedne strany napsany Banicek a z druhe FC Banik Ostrava(hodne zachovala) za salu GieKSy,viz odkaz(16. sala zespodu) http://gieksiarze...

tak estli nekdo mate,tak se pls ozvete

Banikovec666
kopim šalu zkurwena sparta!! ale az po vyplate buchec buchec kdo by byl ochoten ji prodat at se mi ozve bud na icq 260 497 748 nebo PM...dik...fcb
[b]řepka co ty kurvo!!!!![/b]

RJZ
[b]Banikovec41 napsal:[/b]
Sháním nějakou šálu Baníčku je jedno jakou hlavně at je v docela dobrém stavu a neni to Kappa..suprDík moc kdo by prodal nebo wí kde sehnat at se mi ozve na icq:232024833supr dík mooooc...fcbsupr

si zajdi do Sarymrknuti

janeck
to si zajdi to sary a tam si ju kup gksfcb

vincek
caute chachari.Jestli nekdo mate dres Ruuda vana Nistelrooye za Real Madrid nebo za PSV tak se mi ozvete.498-191-846fcbfcbfcb
Žiju pro město kde žiju celý život ,
Ostrava moje srdce sem hrdý patriot

Tom47
Prodám šálu ZKURVENÁ SPARTA, v nejlepším stavu koupená při posledním podzimním domácím utkání se Spartou... cena 200Kč

Tom47
mili-icefili: Noo ještě to nevím 100% ale s největší pravděpodobností pojedu...mrknuti Takže počítám s tebou..

Tom47
mili-icefili: Noo spíš bych potřeboval těch 200...dík za nabíku ale na výjezd si beru vždy pivka..mrknuti Tak si mé teda pak najdi v tom vlaku..usmev

banikovec
cest vsichni schanim pekne neposkozene triko GKS Katowic a nake Katowicke nalepki budu moc rad jestli se nekdo ozvete tyztak piste volejte to uz je jedno tu je na mobil cislo 721105481 a tady na icq398-396-512 tak nekdo napiste budu moc rad zatim caugksfcb

banikovec
Ahoj zaregistroval sem se na tom forumgiegsy a nevim kde mam napsat nekomu na vymenu napiste mi nekdo pls pls kde to tam je napiste mi SZ

dzuzo
Nevíte jestli má SARA nabídku svého sortimentu někde na netu?

tonczek
nemate nekdo podepsane karticky hracu ze sezony 03-04 MISTRI MAM JICH DOST ALE JESTE BYCH NEJAKE KOUPIL OZVETE SE PLS NA antonan@seznam.cz dik mocfcbfcbsuprsuprgksgks

Přejít na fórum: